TRAVELLING MULLETS & NOVÉ HÁRO


Vždycky jsme s klukama chtěli, aby naše počínání mělo nějaký přesah, vyšší smysl. Abychom vyrovnali míru recese a nadsázky něčím důstojným, něčím opravdovým. Trvalo nám to pár let, ale zjistili jsme, že kromě toho, že naše příběhy umí bavit a někdy možná i inspirovat, tak že mají taky sílu pomáhat.


Byla to sice částečná souhra náhod, nicméně s kým jiným by se měla spojit parta vlasáčů než se spolkem s příznačným názvem Nové Háro. Nebylo co řešit. Navíc už po první schůzce bylo více než jasné, že jedeme na jedné vlně a že naše spolupráce rozhodně nebude krátkodobou záležitostí. Už skoro 5 let spojujeme naše expedice a všechny navazující akce s podporou Nového Hára, kterému se snažíme přispět co nejvíce to jde na výrobu nových paruk pro děti, které musí místo blbnutí na kole nebo lyžování podstupovat onkologickou léčbu.


Celkem už se i díky vám podařilo vybrat přes 70 000 Kč a jedeme dál! Tohle nám totiž dává smysl a našim výletům další rozměr.


Podpora ale samozřejmě nemusí být spojená jen s námi. Přispět můžete Novému Háru kdykoliv individuálně přímo na transparentní účet...